Ładna lokalizacja. W centrum, ale nie przeszkadzał mu ruch uliczny, więc świetnie się bawiliśmy, relaksując się. Jechaliśmy przez i dobrze przespaliśmy noc tutaj.
Zameldowanie odbywa się za pomocą automatu. Przydałoby się więcej informacji na temat sposobu zameldowania.